Four Reasons produktų linija, tai aukšta kokybė už patrauklią kainą. Kai kas, gal būt prieštaraus, kad neįmanoma šiuos du dalykus sujungti viename. Mes taip negalvojame. Kurdami šią produktų liniją mes siekėme pateikti rinkai aukštos klasės produktus už realią kainą. Dabar mūsų produktų kokybė nenusileižia prabangiausiuose salonuose parduodamiems produktams, o vizualiai jie lenkia daugelį iš jų.

PAGRINDINIAI INGREDIENTAI:

Heliogenol- Saulėgražų ekstraktas

Natūraliai saugo plaukų spalvą nuo žalingo saulės poveikio. Papildomai veikia kaip UV filtras neutralizuojantis UVA spindulių poveikį.

Kerosol- Stiprinantis proteinas

Atstato struktūrą ir žvilgesį. Keratinas, tai natūralus žmogaus plaukų ir nagų proteinas. Keratino sudėtyje yra cisteinas, kuris stiprina ir apsaugo plaukus.

Ginko biloba extract- Ginkmedis dviskiautis

Veikia kaip antioksidantas ir stabdo plaukų senėjimą. Neutralizuoja laisvuosius radikalus ir saugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Rosmarinus Officinalis- Rozmarino ekstraktas

Stiprina plaukus ir suteikia jiems purumo. Gaivina galvos odą ir skatina kraujo cirkuliaciją. Stabdo plaukų slinkimą ir neleižia susidaryti pleiskanoms.

Jaquar Excel- Atstatomasis kompleksas

Padeda atstatyti pažeistų plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir nuima statiškumą. Plaukai lengviau išsišukuoja.

Amilan GST 40- Stiprinantis ir purinantis kompleksas

Suteikia plaukams tūrio. Susimaišęs su keratinu stiprina plaukus.

Dry Hair Complex- Stipriai drėkinantis kompleksas

Eliksyras, sukurtas sausiems plaukams. Sudėtyje yra citrinos, avokado, ožragės ir meliono ekstraktų, kurie drėkina plaukus, atstato jų gyvybingumą, stiprina ir sugrąžina žvilgesį bei lankstumą. Atgaivina net labai išsausėjusius plaukus.