GUAM Duo - Šaltojo įvyniojimo tvarsčiai, 2 vnt.

DGB2

28,30 €

Apie prekę

Pašalina, atsiradusį dėl įvairių priežasčių, sunkumą ir patinimą kojose. Dėka inovacinės formulės ir didelės koncentracijos veikliųjų medžiagų, skatina jungiamojo audinio regeneraciją, suaktyvina kolageno ir elastino sintezę. Bendras Azijietiškos Centrela ekstrakto, kartinino ir kofeino poveikis sumažina riebalinio audinio hipertrofiją. Dėka to, pagerėja mikrocirkuliacija, taip pat skysčio pertekliaus nutekėjimas. Po procedūros oda tampa lygi, stangri ir elastinga.Produktai reikalingi įvyniojimams: specialūs tvarsčiai ir vėsinantis losjonas. 
Veikliosios medžiagos: Azijietiškos Centrella ekstraktas, Kartininas, Kofeinas, Nuarmutje vanduo, Glikozaminoglikanai (GAGs). 
Naudojimo būdas. Bintus vyniokite ant blauzdų ir klubų iš apačios į viršų ir palaikykite 15 min. Po to bintus nuvyniokite ir palaukite, kol visas likęs ant odos skystis susigers. Susukite bintus ir sudėkite juos atgal į talpyklą, įpilkite į ją 50 ml šaldančiojo losjono, uždarykite talpyklą dangčiu ir gerai papurtykite. Bintai bus paruošti kitai procedūrai. Po procedūros patariama naudoti stangrinamąją GUAM želę. Rekomenduojama šią procedūrą atlikti du kartus per savaitę vieną mėnesį. Baigus šį kursą, pasiektiems rezultatams palaikyti, rekomenduojama atlikti vieną procedūrą per savaitę. 
Dėmesio! Vengti patekimo į akis ir gleivinę.