GUAM - Aromatas namams su natūraliomis lazdelėmis-garintuvais, 100 ml

RGDFG

24,00 €

Apie prekę

Subtilus, šiek tiek aitrus, jaudinantis šiltas aromatas, suderinantis ryškias gėlių natas su tauriosios kedro, sandalo, pačiulio medienos atspalviais jausmingame muskusiniame fone, sukurtas pripildyti jūsų širdį laimės ir džiaugsmo pojūčio. 
Apjungia savyje stilingo dekoro ir efektyvių priemonių namų aromatizavimui ypatumus. GUAM aromatai gimę atviroje  jūros švyturio terasaje, kur susipina Viduržiemio jūros, uolų, pakrantės žolių, gėlių ir medžių aromatai padedantys nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, nunešantys mus mintimis į tolimą pajūrį.
Įpakavimo viduje rasite: natūralios, aromatą skleidžiančios lazdelės, indas su aromatiniu skysčiu ir dekaratyvus kamštelis.
Naudojimo būdas: atkimšti indą su aromatiniu skysčiu, uždėti ant indo kaklelio dekoratyvinį kamštelį ir sudėti visas lazdeles į aromatinį skystį. Lazdelės sugers skystį ir patalpoje pasklis nuostabus aromatas. Kad sustiprinti aromato intensyvumą, būtina kartas nuo karto apversti lazdeles. Aromato intensyvumas priklauso nuo lazdelių apvertimo dažnumo ir patalpų dydžio.
Perspėjimas: skystis dirgina odą! Žiūrėti, kad skystis nepatektų į akis ir ant odos! Negerti! Degus! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Išpiltas skystis gali sugadinti paviršių ant gali būti išpiltas, todel reikia nedelsiant nuvalyti.