Atstatomasis Macadamia Natural Oil Healing Oil Tratment plaukų aliejus 10ml/27ml/125ml

28,00 €

Apie prekę

Prekės informacija

Atstatomasis plaukų aliejus „Macadamia Natural Oil“ yra intensyviu poveikiu pasižymintis produktas, tinkantis visų tipų plaukams. Šis aliejus ypatingai naudingas išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams. Produkto veiksmingumą lemia unikalus makadamija riešutų ir Argano sėklų aliejų derinys (Pro Oil Complex): Macadamia riešutų aliejus veikia kaip skatinanti medžiaga, padedanti Maroko auksu vadinamam Argano aliejui bei kitoms sudedamosioms medžiagoms maksimaliai susigerti į plaukus ir atstatyti juos iš vidaus. Pagrindinis produkto privalumas yra tas, kad jis atkuria vidinę plauko struktūrą, nes daugelis kosmetinių priemonių pamaitina tik plauko paviršių.

Macadamia Natural Oil aliejaus savybės

  • Intensyvus, plaukus maitinantis produktas.
  • Glotnina plaukus ir mažina jų vėlimąsi;
  • Šis aliejus tinka visiems, kurie nori, kad plaukai atrodytų sveikesni, lengvai formuojami, minkšti ir žvilgantys;
  • Natūrali UV apsauga užtikrina, kad dažytų plaukų spalva išliktų ryški ilgesnį laikotarpį;
  • Sutrumpina plaukų džiovinimo laiką net iki 40-50%!

„Macadamia Natural Oil“ aliejus greitai ir lengvai susigeria giliai į plauko vidų, neapsunkina plaukų, intensyviai drėkina, prisotina plaukus naudingomis medžiagomis. Naudojant šį aliejų, plaukai tampa švelnūs kaip šilkas, atrodo sveikai ir įgyja natūralią UV apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Naudojant šį aliejų atnaujinama išsausėjusių, lūžinėjančių plaukų struktūra, plaukai atgauna prarastą žvilgesį ir tampa daug lengviau kontroliuojami.

Naudojimas. Nedidelį kiekį aliejaus tepkite ant drėgnų ar sausų plaukų. Iššukuokite plaukus, kad paskirstytumėte produktą tolygiai.

„Macadamia Natural Oil“ aliejus gali būti naudojamas ir su kitais plaukų priežiūros produktais (pvz. maišomas su kondicionieriumi ar net plaukų formavimo produktais), įmaišomas į plaukų dažus ar kitas chemines plaukų priežiūros priemones, nes jis veikia kaip skatinamoji medžiaga, padedanti plaukams geriau absorbuoti medžiagas ir sustiprinantis jų poveikį bei ilgalaikį efektą.

Patarimas kirpėjams
Prieš pradėdami dažyti kliento plaukus, užtepkite ant jų Macadamia Natural Oil aliejaus. Tuomet plaukų dažų poveikis bus geresnis. Truputį aliejaus (du dozatoriaus paspaudimai) įpilkite į dažų mišinį, kad po dažymo plaukai sveikai žvilgėtų, o plaukų spalva būtų daug sodresnė. Produktas skirtas profesionalams, tačiau galima naudoti ir namuose!

Gamintojo aprašymas

Macadamia Professional™, plaukų priežiūros priemonės su makadamijų aliejumi, skirtos visiems plaukų tipams.