Keune CARE serumas su keratinu sausiems, nepaklusniems plaukams KERATIN SMOOTH

k21360

28,00 €

Keune CARE serumas su keratinu sausiems, nepaklusniems plaukams KERATIN SMOOTH. Keratinas yra baltymo skaidula, kuri sudaro plauko pagrindą. Aktyviuoju keratinu ir argano aliejumi bei pagrindiniais mineralais praturtintas glotninamasis serumas stiprina, glotnina plaukus ir apsaugo nuo karščio. AKCIJA

Apie prekę

Suteikia plaukams paklusnumo, glotnumo ir stiprumo Keratinas yra baltymo skaidula, kuri sudaro plauko pagrindą. Priklausomai nuo plaukų būklės, keratino sumažėjimas yra nusilpusių ir pažeistų plaukų priežastis. Keratin Smooth linija atstato plaukus, pripildydama juos keratinu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Keratin Smooth linija rekomenduojama naudoti normaliems ar sausiems plaukams. Aktyviuoju keratinu ir argano aliejumi bei pagrindiniais mineralais praturtintas glotninamasis serumas stiprina, glotnina plaukus ir apsaugo nuo karščio daromos žalos modeliuojant.

Rezultatas: glotnūs, tiesūs, stiprūs, blizgantys ir apsaugoti plaukai. Naudojimo instrukcija: Nedidelį kiekį serumo išspauskite į delną ir formuokite pagal pageidavimą.

Talpa: 25 ml
Gamintojas: KEUNE Haircosmetics (Olandija)