Keune CARE dvifazis purškiklis plaukams su keratinu KERATIN SMOOTH

k21361

14,00 €

Keune Care Line Keratin Smooth purškiklis - tai plaukų iššukavimui, drėkinimui ir kondicionavimui skirtas nenuplaunamas kondicionierius sudarytas iš dviejų fazių: baltoji dalis suteikia plaukams žvilgesio, neapsunkinant jų, mėlynoji dalis kontroliuoja plaukų nepaklusnumą, užtikrina papildomą drėgmės kiekį plaukams.

Apie prekę

Keune CARE dvifazis purškiklis plaukams su keratinu KERATIN SMOOTH

Normaliems bei sausiems, nepaklusniems, nusilpusiems plaukams.

Suteikia plaukams paklusnumo, glotnumo ir stiprumo Keratinas yra baltymo skaidula, kuri sudaro plauko pagrindą. Priklausomai nuo plaukų būklės, keratino sumažėjimas yra nusilpusių ir pažeistų plaukų priežastis. Keratin Smooth linija atstato plaukus, pripildydama juos keratinu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Keratin Smooth linija rekomenduojama naudoti normaliems ar sausiems plaukams. Plaukų iššukavimui, drėkinimui ir kondicionavimui skirtas nenuplaunamas kondicionierius sudarytas iš dviejų fazių: baltoji dalis suteikia plaukams žvilgesio, neapsunkinant jų, mėlynoji dalis kontroliuoja plaukų nepaklusnumą, užtikrina papildomą drėgmės kiekį plaukams.

Rezultatas: švelnūs, elastingi, glotnūs ir yptingai blizgantys plaukai. Naudojimo instrukcija:Suplakite prieš naudodami. Purkškite ant drėgnų ar sausų plaukų. Formuokite pagal pageidavimą.

Talpa: 200 ml
Gamintojas: KEUNE Haircosmetics (Olandija)