Marrakesh rinkinys 'straight'

59,50 €

Apie prekę

Tiesūs ir glotnūs plaukai su Marrakesh priemonėmis. Į rinkinį įeina:

Marrakesh Oil - Argano ir kanapių aliejų terapija. Plaukų eliksyras. Pagrindiniai privalumai: ypatingai pagerina plaukų būklę ir tekstūrą, plaukai tampa šilko švelnumo, kontroliuoja plaukų pūtimąsi, suteikia blizgesio,sutrumpina džiovinimo laiką perpus, tinkamas dažytiems plaukams. Ši terapinė priemonė ypatingai pagerina plaukų elastingumą ir paklusnumą. Plaukai tampa šilkiniai ir glotnūs. Panaikina šiaušimąsi ir suteikia blizgesio. Padaro plaukus paklusnius ir lengvai iššukuojamus. Naudojimas: išsitrinkus galvą, tepkite ant plaukų galiukų.

Marrakesh X - Nenuplaunamas kondicionierius - argano ir kanapių aliejų terapija Jūsų plaukams! Pagrindiniai privalumai: momentaliai sudrėkina ir palengvina iššukavimą. Atkuria ir apsaugo nuo tolimesnės žalos. Plaukai nebesišiaušia ir nesielektrina. Suteikia žvilgesio. Tinka dažytiems plaukams. Argano ir kanapių sėklų aliejai ypatingai pagerina plaukų būklę. Pantenolis iš karto sudrėkina plaukus ir palengvina jų iššūkavimą pridėdamas žvilgesio. Nauralūs antioksidantai ir riebalų rūgštys atkuria ir apsaugo nuo tolimesnės žalos. Gryni augaliniai ekstraktai neleidžia plaukams šiauštis ir elektrintis. Jie tampa lengvai suvaldomi.

Marrakesh Kahm - Braziliškų plaukų įvaizdis iki sekančio plovimo. Augalinis keratino baltymaas, argano ir kanapių sėklų aliejaus - terapija Jūsų plaukams. Pagrindiniai privalumai: tiesinamasis pienelis iš vidaus tiesina plauką ir jį drėkina. Plaukai išlieka teisūs be jokių žalingų chemikalų. Ištiesina plaukus tobulai, prideda blizgesio ir lengvumo, padeda suglotninti garbanas ar bangas. Neleidžia plaukams šiauštis, elektrintis ar reaguoti į drėgmę. Tinka dažytiems plaukams. Augalinis keratino baltymas įsiskverbia giliai suteikdamas plaukui tiesumą iš vidaus ir apsaugo nuo bet kokios žalos. Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį priemonės ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Išdžiovinkite plokščiu šepečiu.