Marrakesh rinkinys 'curly'

71,00 €

Apie prekę

Marrakesh plaukų priežiūros rinkinys skirtas atstatyti plaukus ir sukurti lengvą 'jūros bangų' efektą. Į rinkinį įeina:

Marrakesh Oil 60ml - Argano ir kanapių aliejų terapija. Plaukų eliksyras. Pagrindiniai privalumai: ypatingai pagerina plaukų būklę ir tekstūrą, plaukai tampa šilko švelnumo, kontroliuoja plaukų pūtimąsi, suteikia blizgesio,sutrumpina džiovinimo laiką perpus, tinkamas dažytiems plaukams. Ši terapinė priemonė ypatingai pagerina plaukų elastingumą ir paklusnumą. Plaukai tampa šilkiniai ir glotnūs. Panaikina šiaušimąsi ir suteikia blizgesio. Padaro plaukus paklusnius ir lengvai iššukuojamus. Naudojimas: išsitrinkus galvą, tepkite ant plaukų galiukų.

Marrakesh Wave 118ml - Purškiama priemonė su jūros druska paplūdimio garbanų efektui išgauti. Naudokite šią puikią priemonę, jei norite suteikti savo plaukams valiūkiškos ir tarsi netvarkingos išvaizdos, lyg tik ką grįžote iš paplūdimio ir galite žaisti bei flirtuoti natūraliai atrodančiomis jūros žaismo palytėtomis plaukų bangomis. Jame yra ingredientų, įskaitant jūros druską ir argano bei kanapių sėklų aliejus, kurie švelniai fiksuos, nesausins ir suteiks tekstūros Jūsų plaukams. Tinka dažytiems plaukams ir idealiai tinka visų tipų plaukams.

Marrakesh Endz 118ml - Išsišakojusių galiukų gydymas ir apsauga. Argano ir kanapių aliejų terapija. Pagrindiniai privalumai: uždaro ir atkuria išsišakojusius galiukus. Stiprina plaukus ir apsaugo nuo galimos žalos. Suteikia apimties galiukams, Kontroliuoja plaukų pūtimąsi ir elektrinimąsi. Tinka dažytiems plaukams. Argano ir kanapių sėklų aliejai ypatingai pagerina plaukų būklę ir tekstūrą. Kviečių baltymai glotnina, atkuria ir apsaugo nuo išorinio poveikio žalos. Pantenolis suteikia apimties ir sudrėkina suteikdamas natūralų storesnių plaukų išvaizdą.

Marrakesh Curl 118ml - Kremas garbanoms. Marrakesh kremas garbanoms neapsunkina ir neapkrauna plaukų. Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį kremo ant šlapių, rankšluosčių nusausintų plaukų. Džiovinkite džiovintuvu kaip įprastai.