SO DELICATE kremas, 50ml

650009

40,00 €

Apie prekę

Germaine de Capuccini So Delicate kremas
Kremas normaliai, linkusiai į jautrumą ir sausėjančiai odai. Skirtas naudoti tiek dieną, tiek ir nakties metu. Užsitepus produkto oda akimirksniu nurimsta, sumažėja paraudimas, perštėjimas, traukimas ir kiti reiškiniai sukeliantys diskomfortą. Jau po keleto savaičių naudojimo atstatomas odos drėgmės, lipidų balansas, sustiprinama natūrali epidermio apsauga.
Veiklieji ingredientai: aktyvių citokinų kompleksas su novatoriškomis nanostruktūromis, pagerinančiomis jų biologinį pasisavinimą.
 
SO DELICATE linija - ideali priežiūra jautriai, sudirgusiai odai veikia trimis etapais:
• Drėkina ir maitina;
• Atstato ir stiprina natūralią odos apsaugą;
• Nuramina odą ir suteikia  komforto jausmą.
 
SO DELICATE linijos efektyvumo testai buvo atliekami daugiau kaip 300 sesijų su daugiau kaip 150 žmonių, turinčių būdingų jautriai odai problemų. Šie testai buvo vykdomi daugiau kaip trejus metus, nuolat tobulinant produktų formules, kol buvo pasiekti geriausi rezultatai. 89% testuojamųjų diskomfortas ir jautrios odos požymiai išnyko jau po pirmosios bandymo su SO DELICATE profesionalia linija sesijos.
 
Antialerginiai produktai. Visi SO DELICATE produktai išlaikė antialergetinius testus.
DERMATOLOGIŠKAI IR OFTALMOLOGIŠKAI testuota ant jautrios odos.
Natūralumas.
 
Pagrindiniai produktų ingredientai:
• Fito-aktyvūs ekstraktai. Ekskliuzyvinė natūralių augalinių ekstraktų kombinacija: lubino, kukurūzo, arnikos, medetkos, morkų ir ryžių. Pasižymi raminančiomis, glotninančiomis, atstatnčiois odos saviasaugos mechanizmus savybėmis.
• Defensitive Complex- Apsauginis kompleksas. Sudarytas iš rozmarino, arbatos, ramunėlės, saldymedžio, Azijinės centelės, japoninės rūgties, baikalinės kalpokės,  ir kt. augalų ekstraktų.  Pasižymi ultra raminančiu ir antioksidaciniu poveikiu.
• Ceramidų ir lipidų specialus mišinys sustiprina raginį ypatingai jautrios odos sluoksnį, maksimaliai sumažinant jos jautrumą. Dalyvauja kaip unikalus transporteris, užkertantis kelią drėgmės praradimui.
 

Komfortas. Kuriant šią liniją ypatingai stengtasi pagaminti maksimaliai atpalaiduojančias ir komfortą suteikiančias tekstūras ir formules, kadangi jautrią odą turintys klientai dažniausiai skundžiasi perštėjimu, deginimu, tempimu ir pan.